Tótkomlós: Miklós – Balogh T., Fazekas, Moszheim (László), Veres, Jámbor, Nagy L. (Kanabé), Péli, Kiss B., Lovas T., Barát (Horváth H.). Játékos-edző: Horváth Henrik.

Szarvas: Kiri – Darida (Klimaj), Kukovecz, Szikora, Filyó, Zima, Rafaj, Medvegy (Gulyás), Moldván, Zsíros, Nagy Sz. D.
Edző: Rétes Pál.

Gólszerző: Péli (87.), ill. Nagy Sz. D. (2.)

Horváth Henrik:  Kár, a negyedik percben bekapott gólért. Rengeteg helyzetet alakítottunk ki, sajnos ebből egyet értékesítettünk. Fontos egy pontot szereztünk, elismerés a csapatnak.

Rétes Pál:
 Rengeteg hibával játszottunk, így nem is lehetett más a vége.

Furár Tibor tudósítása:

A mostani házigazdánk ősszel az Erzsébet ligetben győzni tudott ellenünk, ezért erre a meccsre is meg volt a motivációnk, visszavágni az akkor meglepetésnek számító vereségért. Komlósról az utóbbi időben, ha nehezen is, de rendre elhoztuk a három pontot, ennek megfelelően indítottuk a találkozót. A 2. percben Medvegyet buktatták a tizenhatos bal sarkánál, a Zsíros által elvégzett szabadrúgást Miklós szögletre tolta. Az elvégzett sarokrúgás után a hazai kapus Nagy D. elé ütötte a labdát aki középről, nyolc méterről lőtt a jobb sarokba. 0-1. Remek kezdésünkre majdnem válaszolt a tótkomlós, a 4. percben egy baloldali beadás Moszheimet találta egyedül, aki tíz méterről lőtt, de Kiri bravúrra hárított. A pörgős kezdés után hamar leültek a csapatok, mi céltalanul ívelgettük előre a labdát, amit a szél általában megnyomott, így ritkán talált társat, a hazaiak erőtlen támadásai pedig rendre lesen akadtak el. Így ment ez az első játékrész nagy részében, magas színvonalról jóindulattal sem beszélhettünk. A 43. percben viszont növelhettük volna az előnyünket,ekkor Nagy D. a tizenhatos vonaláról gurított középre Zimának, aki tolt egyet a labdán, majd nyolc méterről, nagy helyzetben a kapu fölé lőtt, így a szünetre maradt a soványka előnyünk. Arra azért kíváncsi lennék, széllel támogatva miért nem próbálkoztunk egyetlen egy távoli lövéssel sem az eltelt játékrészben. A pihenő után elszántabban kezdtek a hazaiak, a csereként pályára lépő László hagyott ki nagy lehetőséget az 53. percben, amikor futtában lőtt kapufa mellé. A színvonal továbbra sem verdeste az eget, de az iramra nem lehetett panasz, köszönhetően a komlósnak, akik nem akartak pont nélkül maradni ezen a napon. A 67. percig kellet várni az újabb lehetőségünkre, ekkor Nagy D. tört be egyéni játék után a tizenhatoson belülre, már az ötös sarkánál járt, de amikor éppen lőtt volna a védők utol érték, így kimaradt a helyzet. Ahogy telt az idő egyre többet volt a labda a kapunk előtt, de igazi helyzeteket nem jegyezhettünk fel a hazaiak részéről, a 87.percben viszont már siker koronázta az erőfeszítésüket. Lovas jobb oldali beadása a hosszú oldalon érkező Pélit találta meg, aki fejjel talált a hálóba, úgy hogy a labdába Kiri még bele ért, de hárítani nem tudott.1-1. A 89. percben egy röviden kivágott labdát Szikora passzolt Gulyásnak aki a védők között kilépve középre centerezett, az érkező Rafaj pedig a hálóba lőtt. A játékvezető megsajnálván a komlósiakat les címén nem adta meg, az amúgy szabályos találatunkat. A hátra levő hosszabbítás perceiben az indulatoké volt a főszerep, de az eredmény már nem változott. Sajnos ahogy azt az utóbbi hetekben tapasztalhattuk, úgy ezen a találkozón sem játszottunk tudásunkhoz megfelelően, hogy ennek mi az oka az mélyebb elemzést igényel, de az, hogy egy lényegesen szerényebb tudású csapat ellen, a második félidőben miért csak a 89.percben lövünk először kapura az örök rejtély marad számomra. Ma többet vesztettünk két pontnál, mivel két riválisunk, győzelmével megelőzött minket, így már csak az ötödik pozíciót foglaljuk el a tabellán. Jövő héten azt a méhkeréki csapatot fogadjuk otthonunkban, amellyel szemben nem sok sikerélményben volt részünk az utóbbi években, de ha kilábalunk az utóbbi hetek hullámvölgyéből, úgy újra győzelmet ünnepelhetünk azon a találkozón. Szarvasi jó: Filyó.

A jegyzőkönyv megtekintéséhez kattints a képre!