Méhkerék, 250 néző. jv.: Mihálik P. (Csatári T., Vrbovszki P.)

Méhkerék: Patka – Vincze D., Komlósi M. (Ruzsa Sz.), Ruzsa L., Szarka Z., Sztojka Á., Bondár A., Kovács Gy. (Kiss T.), Lukucz M. (Dohányos Z.), Knyihár D., Wéber L.

Szarvas: Kiri M. – Benczúr N., Kukovecz D., Szikora M., Filyó T. – Zima D. (Rafaj R.), Bakró G., Moldván K. (Gulyás Á.) – Nagy Sz., Klimaj Z., Furár R.
Edző: Rétes Pál

Gólszerzők: Sztojka 83′ illetve Klimaj Z. 81′

Furár Tibor tudósítása:

Ezen a hétvégén annak a méhkeréki csapatnak a vendégei voltunk, amely merész tervekkel indult neki a szezonnak, és ennek megfelelően is kezdte a mérkőzést. A 4. percben Sztojka közeli, jobblábas lövését védte Kiri, a 6.-ban Kovács emelése szállt kicsivel kapu fölé. Ahogy teltek a percek úgy rázódtunk bele a mérkőzésbe, igaz a labda többnyire a hazaiak birtokában volt, de a kezdeti rohamok után jobbára a középpályán folyt a játék, egyik kapu sem forgott igazán veszélyben. Erre cáfolt rá Sztojka a 18. percben, amikor nyolc méterről vette célba a kapunkat, de kapusunk a helyén volt. Ezek után is többnyire a két tizenhatos között folyt a játék az iszonyú forróságban, a hazai támadások szinte kivétel nélkül mind lesen haltak el, mi megpróbáltunk kontrákkal operálni, de kevés sikerrel, mert ezekből sajnos kevésszer jutottunk el a hazaiak kapujáig. Az iramra nem lehetett panaszunk, de igen sok hiba csúszott mind két fél játékába. A félidőt jelző sípszó megváltásként jött a két csapat számára, igencsak kifacsarva vonulhattak pihenőre. A második játékrészt is a méhkerékiek kezdték jobban, az 50.percben Bondár indította Sztojkát, aki fordulásból jobbal lőtt kicsivel a bal felső sarok fölé. Az elkövetkező percekben több szögletet is elvégeztek a hazaiak, amikkel többnyire Bondárt keresték, és amelyek között több volt, ami veszélyt hordozott magában, de ezeket mind hatástalanítottuk. A csökkenő hőségben kiegyenlítődött a játék, már mi is többször eljutottunk a méhkeréki kapuig, ennek eredménye ként az 58. percben Furár húsz méteres, jobbal elvégzett szabadrúgása ment jócskán kapu fölé, majd a 63.-ban, Bakró szabadrúgását Furár csúsztatta meg, miután a hazai védők a gólvonalról tisztáztak. A 69.percben Knyihár huszonöt méterről lövésre szánta el magát, ami kevéssel ment a jobb felső sarok mellé. A 81.percben kerültünk legközelebb labdával ellenfelünk kapujához, és ez eredményt is hozott, ekkor Furár vezette keresztbe a tizenhatoson belül, de Vincze a tizenhatoson belül buktatta, amiért a játékvezető büntetőt ítélt. Az ítéletet Klimaj váltotta szokásához híven gólra, a jobb felső sarokba lővén. 0-1. Sajnos nem sokáig örülhettünk a vezetésünknek, mert a 83. percben, Knyihár védők mögé belőtt labdája Sztojkát találta meg, aki nyolc méterről jobbal, Kiri mellett a jobb alsó sarokba lőtt. 1-1. Az utolsó percek izgalmasra sikerültek, ugyanis a méhkerékiek felpörgették a játékot, de a nyerő lap a mi kezünkben volt, ugyanis a 89. percben Klimaj jobb oldali beadására Gulyás érkezett, akit két kézzel az egyik hazai védő kilökött a labda alól, Mihálik sporttárs tovább engedte a játékot, úgy gondolván, elég az egy, már megadott tizenegyes, osszuk be magunknak, majd pár perc hosszabbítás után véget vetett a találkozónak. A mai mérkőzés nagy részében a méhkeréki csapat akarata érvényesült, ahogy várható volt kreatív játékosainak köszönhetően többet birtokolták a labdát, nagyobb helyzetük is inkább nekik akadt, de remek védekezésünknek és higgadt játékunknak köszönhetően sokat tettünk a pontszerzés érdekében, amire úgy gondolom rászolgáltunk. Jövő héten, a remekül rajtoló Körösladányi csapatot látjuk vendégül otthonunkban, és ha tartani akarjuk a lépést az élcsapatokkal, úgy ellenük feltétlen szükségünk lesz mind a három bajnoki pontra. Jók: Benczúr, Kukovecz, Szikora, Filyó.

Bíró Róbert: — A kilencven percből nyolcvanat végigtámadtunk, de sajnos ismét csak egy gólt rúgtunk.

Rétes Pál: — Igazságos döntetlen. Az óriási meleg rányomta bélyegét a mérkőzésre. Elismerésem a csapatomnak.