Szarvas: Kiri – Darida N., Kukovecz, Szikora, Stibán, Zima, Klimaj, Gulyás (Rafaj), Moldván, Zsíros, Nagy Sz. D. (Bogdán P.)
Edző: Rétes Pál.
Csabacsűd:
Kasik – Sovány, Szilágyi D., András, Viszkok G. (Sándor), Kiss L., Tasi, Nyemcsok (Fabó), Bakró, Nagy R., Kasnyi
Edző: Pisont András.

Gólszerző: Gulyás (32.), Klimaj (39. – 11-esből, 57., 61.– 11-esből), Zsíros (71.), Nagy Sz. D. (75.), ill. Bakró (22.), Nagy R. (30.), Sándor (81.)
Kiállítva: Sovány (85.)

Rétes Pál: — Rémálomszerű kezdés után fokozatosan javult a játékunk, a második félidőre már teljesen más felfogásban futottunk ki.
Ezzel sikerült szép találatokat szerezve, magabiztos győzelmet aratni.

Pisont András: — Elismerésem a csapatomnak! Az első félidőben eldönthettük volna a mérkőzést.
Szünet után fizikálisan felülmúlt bennünket a Szarvas

Furár Tibor tudósítása:

Ezen a hétvégén az a csabacsüdi csapat volt az ellenfelünk amelynek játékosállománya igencsak átalakult a téli átigazolási időszakban, ezen felül a jó eredmények is elkerülik mostanában, de ez az a rangadó amelyik évek óta, függetlenül a két csapat tabellán elfoglalt helyétől mindig három esélyesnek számít. A kezdésre szépen összegyűlt nézők már a 6. percben nagy helyzetet láthattak, amikor Nagy Roland lövését védte Kiri. Próbáltuk diktálni az iramot, talán többet is volt nálunk a labda, de ez helyzetekben nem mutatkozott meg, a vendégek viszont agresszív középpályás játékuknak köszönhetően rendre megnyerték a párharcokat, és ebből indított gyors kontrákkal próbáltak zavart okozni. A 24. percben sikerült is nekik, ha nem is kontrából, Gulyás passzolt Bakrónak (ez fél évvel ezelőtt rendbe is lett volna) aki középen megindult és tizenhat méterről kilőtte a jobb felső sarkot. 0-1. Hamarosan egy újabb labda vesztés után Nagy Roland növelte a vendégek előnyét a jobb alsóba lőve a labdát. 0-2. Rendkívül jó lélektani pillanatban, két percre rá sikerült szépítenünk, Szikora labdája egy vendég védő fején megcsúszva került Nagy Dávid elé aki közelről lőtt a hálóba. 1-2. Ezzel a találattal visszajöttünk a meccsbe, és még az egyenlítés is sikerült a félidő vége előtt a 42. percben, amikor Nagy Dávid buktatásáért megítélt büntetőt Klimaj rúgta magabiztosan a jobb felső sarokba. 2-2. A második félidő rögtön helyzettel kezdődött, Zima előtt akadt egy lehetőség, de kimaradt. Az 57. percben Zsíros lövését a vendég kapus Klimaj elé ütötte, aki a hosszú sarkot kilőve megszerezte a vezetést. 3-2. Ekkor már látható volt, hogy a vendégek az első játékrészben diktált iramért nagy árat fizetnek, mert láthatóan elfáradtak, egyre több hiba csúszott a játékukba. A 62. percben Tasi kezét érintette a labda a 16-oson belül, ezért újabb büntetőt kaptunk, amit szintén Klimaj váltott góllá, most a jobba alsóba lőve. Mester hármas! 4-2. Továbbra is lendületben maradtunk és a 72.percben végleg eldöntöttük a találkozót egy pazar találattal, Klimaj-Zima-Moldván-Zsíros-háló volt a labda útvonala (ez mind a 16-oson belül) 5-2. Négy perc múlva meg volt a féltucat, Zsíros futtatta Nagy Dávidot, aki lefutotta védőjét, és az állva maradó kapus mellett gurított a kapuba. 6-2. Még egy szépítő vendég gól született a 83. percben Sándor révén amivel kialakult a végeredmény. 6-3. Az utolsó említést érdemlő esemény a harmadik, jogosan megítélt büntetőnk volt, de ezt sajnos nem sikerült értékesítenünk, ezzel maradt az örök klasszikus HATHÁROM. A mérkőzés első félórájában igencsak ránk ijesztett az igen motiváltan küzdő Csabacsűd két gólos előnyt szerezve, de mivel még az első félidőben sikerült egyenlítenünk, ez lehetővé tette, hogy a második játékrészre megnyugodva fussunk ki, és várjuk a kínálkozó lehetőségeket az erejükkel lassan elkészülő vendégekkel szemben. Ezek után már visszaköszönt a szeghalom elleni gólra törő játékunk amivel magabiztos győzelmet arattunk és visszakapaszkodtunk a dobogó harmadik fokára. Legközelebb a sereghajtó Békéshez látogatunk, ahol jó esélyünk lesz újra három pontot gyűjteni.
Szarvasi jók: Klimaj, Moldván, Nagy Dávid.

A jegyzőkönyv megtekintéséhez kattints a képre!