Hét szerzett gól a vihar miatt félbe szakadt első edzőmérkőzésünkön

• 2024.07.18.

Első felkészülési mérkőzésünk a vihar miatt félbeszakadt. 65 perc alatt 7 gólt szereztünk Békésszentandrás Hunyadi Mátyás Sportegyesület ellen.

Sajben Gábor, csapatunk vezetőedzőjének értékelése: Rendkívül sportszerű mérkőzést játszottunk az újjáalakuló szentandrási csapat ellen, akik érzésem szerint a megye kettő élvonalába fognak tartozni és minden ellenfélnek komolyan kell velük számolni. Sok sikert kívánok edző kollégámnak és a játékosoknak ehhez. Másfél kemény héten vagyunk túl, küzdve a nagy meleggel is. A fáradtabb lábak ellenére megtisztelve ellenfelünket, jó tempót diktáltunk, kulturáltan játszottunk, szép gólokat szereztünk. A pontosság, frissesség az most még nem elvárható. Örülök az új játékosok bemutatkozásának, könnyen fog menni a beilleszkedésük. A keretünk majdnem teljesnek mondható, bízunk benne , hogy a mai napon pályára lépő 19 esztendős Cservenák Csaba is nálunk folytatja, aki nagyon agilisen és éretten focizott. A két kapusunk egy hetes pihenőjét tölti, őket jövő héten láthatjuk újra. Kerekes kisebb sérüléssel bajlódott tegnap, Palik pedig a héten kezdte a labdás edzéseket a tavaszi műtétje után, Csomós Koppány is a felnőtt kerettel készül. Elégedett vagyok az eddigi edzésmunkával és az edzéssel felérő edzőmérkőzéssel is. Szombaton az NB3-as Martfű ellen egy másfajta mérkőzés lesz 9:30 as kezdéssel, de még mindig csak a felkészülésre fókuszálunk.

Szarvasi FC 1905 – Békésszentandrási HMSE 7-1

I. félidő: Kasik – Magyar, Takács, Máté, Pilán R. – Sindel, Zima, Steinmacher, Cservenák – Endrefalvi, Furár
II. félidő: Fábri – Polonszki, Pilán M, Takács, Máté – Truczka, Simon, Barna, Hanea – Jánovszki, Cservenák

Gólszerzőink: Sindel 3, Hanea 2, Jánovszki, Cservenák