U13, U17: Vasárnapi bevetésen

• 2022.10.19.

U13

Vasárnap U13-as csapatunk Békésszentandráson lépett pályára! A házigazdák és Gyomaendrőd ellen! Megfiatalított csapatunk az első meccsét megnyerte , a másodikon vereséget szenvedett! A hozzáállás remek volt, a csapatjátékon viszont van még csiszolni való!

Kiemelkedően teljesített:  Nagy Lukács és Uhljar Zsombor

U17

Vasárnap délután az U-17, döcögős első félidő után, könnyedén győzte le a Kondorost(6-0). A fiúk, főleg a  második félidőben igazi bajnok aspiránsként játszottak! A mérkőzés pozitívuma a remek hozzáállás mellett, hogy pályára lépett öt fiú aki 2009-ben született!

Szarvasi FC – Kondorosi TE 6-0 (1-0)
Szarvas, Erzsébet liget. Játékvezető: Gyebrovszki György

Szarvas: Fábri M. – Szakács G. (Styecz D.), Fazekas B. (Kasnyik B.), Csomos K., Sindel P., Oláh M., Máté D., Gyalog G. (Pálinkás P.), Szklenár K., Molnár J. (Bődi P.), Lázár G. (Neumann K.)

Kondoros: Kertész Á. – Skorka D., Szín K. (Medvegy D.), Szász R. (Varga R.), Urbancsok L., Tuska T. (Kun Á.), Pekárik Á., Kutasi G., Krizsán B., Pandur B. (Tímár M.), Laurinyecz Sz. (Kincsei T.)
Utánpótlás vezetőedző: Szász Csaba

Gólszerzők: Oláh M. 32′, 77′, Lázár G. 55′, Szklenár K. 64′, 69′, Csomos K. 82′

Kiemelkedően teljesített: Szakács Gergő, Gyalog Gergő, Máté Dávid