U16: Gála a Békéscsabai MÁV ellen

• 2022.10.19.

A serdülő bajnokság 7. fordulójában a tabella utolsó előtti helyén álló Békéscsabai MÁV együttesét fogadtuk. A mérkőzésen már az első percben megszereztük a vezetést, a félidő végére már 4-1 állt az eredmény jelzőn, a második félidőben pedig 9 gólt szerezve kiütéses győzelmet arattak fiaink.

Szarvasi FC 1905 – Békéscsabai MÁV SE 13-1 (4-1)
Szarvas, Erzsébet liget. Játékvezető: Brlás Zsolt

Szarvas: Fábri M. – Molnár E., Cziglédczky S. (Pósa L.), Sztancsik M. (Bencze S.), Lénárt F., Bány B. (Bakró J.), Moleri R. (Bogdán B.), Nagy R. (Lénárt Zs.), Zahorecz S., Pecnyik G., Kerekes S. (Truczka Á.)
Utánpótlás edző: Sechna Gábor

Békéscsaba: Valach D. – Gyeraj K., Mészáros M., Laurinyecz D., Marik Zs. (Sárvári B.), Selmeci L., Laurinyecz M., Pallai A., Pallai B., Dobó L. (Valentyinyi B.), Barta F.
Technikai vezető: Braun Attila

Gólszerzők: Zahorecz S. 1′, 42′, 59′, Sztancsik M. 13′, Moleri R. 30′, 48′, Kerekes S. 54′, Bány B. 61′, Lénárt F. 67′, 80′, Bogdán B. 71′, 77′, Pecnyik G. 83′ illetve Selmeci L. 43′

Folytatás október 26-án pénteken 14:30-tól a Berényi Gyermek FC ellen idegenben.