U16: Két góllal nyert gólzáporban a Dévaványa

• 2022.10.19.

A serdülő bajnokság 15. fordulójában az ötödik Dévaványa csapatát fogadta az Erzsébet ligetben a negyedik helyen álló együttesünk.
Az első húsz percben két gólos előnyre tettek szert a vendégek, ezek után hiába hoztuk döntetlenre a találkozót (4-4), a mérkőzés elején össze szedett hátrányt nem sikerült ledolgozni.

Szarvasi FC – Dévaványai SE 4-6 (1-3)
Szarvas, Erzsébet liget. Játékvezető: Valastyán Dániel

Szarvas: Maginyecz M. (Huszka Zs.) – Seres Á., Tóth D., Farkas Á. (Raposa Á.), Medvegy P. (Pavlovics M.), Zanyik Zs., Vérten K. (Kugyela K.), Lázár D., Lestyan T., Pavlovics B., Nagy R.
Utánpótlás edző: Kiri Mihály

Dévaványa: Szabó E. – Feke B., Kapronczi Zs. (Séllei Z.), Tóth J., Hraskó Gy. (Labodár K.), Medinger J., Feke T. (Solymosi M.), Hőgye B., Katona I., Czirják N., Vallach L.

Gólszerzők: Nagy R. 23′, 55′, Seres Á. 66′, Lázár D. 73′ illetve Czirják N. 14′, 70′, 82′, Hraskó Gy. 19′, 40′, 62′