U16: Megkezdte szereplését serdülő csapatunk

• 2022.10.19.

A megyei bajnokság Északi csoportjában az elhalasztott első forduló mérkőzésével elkezdődött U16-os csapatunk számára is a 2017/18-as bajnoki évad.
Ellenfelünk a hozzánk hasonlóan jelentősen megfiatalítódott Dévaványa csapata volt.
A mérkőzés elején két gyors góllal bemutatkoztunk ellenfelünknek és végig nyomás alatt tartva Őket támadtunk, az első félidőben több gól nem született (2-0).

A második félidőben az összecsiszolódás után szép játékkal végig dominálva támadtunk, rúgtunk újabb két gólt, majd figyelmetlenség miatt kaptunk is egyet. Ezen események között Kiri Máté kiállítás sorsára jutott.
Ezt követően nehogy ellenfelünk vérszemet kapjon, rúgtunk még újabb két gólt, beállítva a végeredményt.

Gratulálunk a csapat teljesítményéhez, és ilyen játékkal komoly esélyeink vannak az élmezőnyben végzéshez.