U16: Remek győzelem a Nagyszénás csapata ellen

• 2022.10.19.

Ezzel a győzelemmel megelőztük ellenfelünket a tabellán. A mérkőzés nagyon „nyögvenyelősen” indult, rengeteg egyéni és csapathibával, kevés és lassú mozgással. Az ellenfél két gólos előnyre tett szert, többet támadott, de ez mellett több 100% -os helyzet is kimaradt részünkről, semmi sem sikerült. A szünet előtt nem sokkal Bálint A. szépítő gólja hozta a fordulatot (1-2). Szünet után egymás után lőtt két gólunkkal már átvettük a vezetést, és utána beindult az örömjáték, nagyon szép gólokkal, de a szórványos, de ritkuló ellentámadások kibekkeléséhez kellet a jó kapusteljesítmény is. A vége (a második félidő lényegesen feljavult játékával) 6-2 arányú teljesen megérdemelt győzelem.

P1250669
A képre kattintva galéria nyílik!

Szarvasi FC – Nagyszénás SE 6-2 (1-2)
Szarvas, Erzsébet liget. Játékvezető: Korbely Péter Szabolcs

Szarvas: Rohony M. – Gyurik D., Bálint A., Farkas Á., Demeter Sz., Zanyik Zs., Farkas B., Szenkó P. (Raposa Á.), Király A., Huszka Zs. (Fazekas L.), Borbély D.
Vezetőedző: Kiri Mihály

Nagyszénás: Radovics I. (Valuk A.) – Kókai Á. (Kókai K.), Hódi T., Tari F., Varga Zs., Árgyelán B., Balázs M., Szabó G., Csőke B., Deák B., Kókai G.

Gólszerzők: Bálint A. 43′, 56′, Gyurik D. 46′, Demeter Sz. 48′, Borbély D. 72′, 86′ illetve Balázs M. 4′, 10′