U19: A legjobb 8 közé jutottunk az Ifi Kupában

• 2022.10.19.

A Békés Megyei Ifjúsági Kupa csoportköréből pontveszteség nélkül továbbjutó csapatunk, a tavaszi szezon első mérkőzésén a megyei kupa nyolcaddöntőjében lépett pályára hazai környezetben a Vésztő ellen. Ahol mindkét félidőben 3-3 gólt szerezve könnyed győzelemmel jutott tovább a legjobb nyolc közé.

Szarvasi FC ‘1905’ – Vésztői SE 6-1 (3-0)
Szarvas, Erzsébet liget. Játékvezető: Modes Ottó Péter (Tóth I., Szántó S.)

Szarvas: Rohony M. – Uhljar G., Takó L. (Lázár D.), Bencze B. (Lénárt F.), Viszkok D. (Borbély D.), Kiri M. (Molnár E.), Gyurik D. (Szopka N.), Magyar M. (Bány B.), Virág B., Szebegyinszki R., Varga I.
Vezetőedző: Füredi János

Vésztő: Pulyka Sz. – Sági A. (Krajcsó L.), Szabó R., Szekeres A., Kósa B., Kovács M., Horváth D. (Sági A.), Kovács L., Lakatos N., Nagy Sz., Tóth B.

Gólszerzők: Varga I. 14′, 22′, 47′, Szebegyinszki R. 40′, Virág B. 82′, Borbély D. 85′ illetve Kovács L. 67′ (büntetőből)

Hétfőn délelőtt már a negyeddöntők párharcait is kisorsolták a MLSZ Békés Megyei Igazgatóságán, a párharcokat március 10-én vasárnap rendezik. Csapatunk ismét hazai pályán küzdhet meg a továbbjutásért a Békéscsabai MÁV SE ellen.