U19: Gólzáporos döntetlen az Erős Vár FC ellen

• 2022.10.19.

U19-es csapatunk a felkészülés jegyében edzőmérkőzést játszott a héten Szarvason edzőtáborozó Erős Vár FC csapatával.

Ellenfelünk az Evangélikus Diakónia csapataként tavaly indult először a Budapesti felnőtt BLSZ IV.o. bajnokságában, melyet meg is nyertek, idén a BLSZ III. o.-ban folytatják.
A mérkőzés igen változatos jó iramú volt, váltakozó helyzetekkel, több kisseb-nagyobb hibával tarkítva. Az első félidőben vendégeink vezettek 2-0 arányban.
A szünetben Závoda mester instrukciói meghallgatásra találtak, mivel csapatunk előbb egyenlített, majd átvette a vezetés, 4-2 javunkra.
A végére a saját magunk diktálta erős tempó és a hőség legyűrte gárdánkat, így ismételten a vendégek lőttek két gól.
A végeredmény igazságos 4-4 lett a végére.
Góljainkat Varga István (2), Csasztvan Lénárt és Borbély Dávid lőtte.

Vendégeink igen lelkes, labdarúgást szerető csapatként mutatkoztak be, melyet a szerdai kupameccsen és szombati bajnokin bemutatott (Szarvason sajnos nem igen tapasztalható) szurkolásukkal bizonyítottak.
Kívánunk nekik további sikereket az új szezonra, és várjuk Őket ismét Szarvason jövő nyáron.