U19 II.: Hihetetlen gólfesztivált rendeztünk

• 2022.10.19.

A kiemelt megyei bajnokságban szereplő ifjúsági csapatunk ezen a hétvégén szabadnapos, ezért a területi bajnokságba szereplő együtteshez több játékosunk is visszajátszott. A bajnokság 15. fordulójában a 10. helyen álló Sarkadi Kinizsi csapatát fogadtuk az Erzsébet ligetben.

Már a második percben megszereztük a vezetést Magyar révén, aki később még négyszer vette be Tárnok kapuját, azonban nem ő lett a nap legtöbb gólszerző játékosa, mivel Varga I. kétszer annyi gólt szerzett, ő meg sem állt tíz találatig.

A félidőben 12-0 állt az eredmény jelzőn, a második félidőben több helyen változtattak edzőink a csapaton, de így is 9 gól maradt még a csapatban illetve egy becsület gólt is szereztek a vendégek, így alakult ki a szinte hihetetlen 21-1-es végeredmény.

Szarvasi FC 1905 II. – Sarkadi Kinizsi LE 21-1 (12-0)
Szarvas, Erzsébet liget. Játékvezető: László István (Bálint K.)

Szarvas: Rohony M. – Pavlovics B. (Lázár D.), Cziglédczky S. (Seres Á.), Kiri M. (Fazekas L.), Gyurik D. (Zahorecz K.), Magyar M., Szebegyinszki R., Varga I., Takó L., Szappanos Á. (Szopka N.), Uhljar G. (Moleri R.)
Utánpótlás edző: Kondacs János

Sarkad: Tárnok K. – Váradi G., Sajti K., Lakatos Sz., Pribék Zs., Bende Sz., Bozsányi K., Gyöngyösi I., Virág D., Csiki R., Sajti F.

Gólszerzők: Magyar M. 2′, 24′, 29′, 32′, 38′, Varga I. 8′, 16′, 17′, 22′, 36′, 37′, 55′, 66′, 79′, 84′, Kiri M. 13′, 49′, 64′, Szopka N. 56′, Zahorecz K. 69′, 81′ illetve Sajti K. 51′