U19: Mindkét ifi csapatunk fölényes győzelmet aratott

• 2022.10.19.

U19 – Kiemelt bajnokság, 6. forduló:

A veretlen és és még nyeretlen csapatok küzdelméből a papírformának megfelelően csapatunk hozta a győzelmet.

Az első félidőben az esélyekről a hazaiak nem akartak tudomást venni, és 0-2 után szépítettek, felcsillant a remény a felzárkózásra, játékunk kicsit „döcögős” volt.

A második játékrészben a 47. és 51. perc közti időszakban rúgott gyors három gól eldöntötte a végeredményt, ekkor a hazaiak megtörtek, lélekben feladták a meccset, cseréink is maradéktalanul lehetőséghez jutottak, és tovább növeltük előnyünket.
Gratulálunk a Csapatnak.

Kondorosi TE – Szarvasi FC 1905 2-10 (1-3)
Kondoros, Sporttelep. Játékvezető: Hajdú Dávid (Bálint Z., Kovács K.)

Kondoros: Gritta K. – Menárik I., Szigeti M., Szebegyinszki B., Szász Zs., Bákai A. (Menárik N.), Bákai B., Skorka M. (Buzás T.), Busa M., Korcsog B. (Juhász B.), Szvitan D. (Gyurik K.)
Utánpótlás edző: Benczúr Norbert

Szarvas: Rohony M. – Seres Á. (Bencze B.), Domján B., Magyar M., Gyurik D. (Hrncsjár P.), Virág B. (Pásztor M.), Szebegyinszki R., Takó L., Varga I., Csasztvan L. (Lázár D.), Kiri M. (Szopka N.)
Utánpótlás edző: Závoda Gábor

Gólszerzők: Bákai B. 16′, 78′ illetve Varga I. 1′, 7′ 42′, 51′, 70′, Szebegyinszki R. 47′, Virág B. 50′, Rohony M. 59′ (büntetőből), Magyar M. 61′, 72′

U19 – Területi bajnokság (Észak), 8. forduló:

Szarvasi FC 1905 II. – Kamuti SK 7-1 (2-1)
Szarvas, Erzsébet liget. Játékvezető: Andrej Tamás (Petrovszki P.)

Szarvas: Rohony M. – Lázár D. (Bány B.), Viszkok D. (Cziglédczky S.), Pavlovics B., Kiri M., Kiri B., Hrncsjár P., Zahorecz K. (Szopka N.), Takó L., Pecznik P., Lénárt F.
Utánpótlás edző: Kondacs János

Kamut: Nagy G. – Viczián M., Pocsai Z., Renkó D., Lólé B., Bán B., Püski I., Mező D. (Krizsán P.), Liszkai B., Kardos Z., Simon E.

Gólszerzők: Kiri B. 27′, 65′, Kiri M. 32′, 76′, Rohony M. 73′ (büntetőből), Lénárt F. 85′, Bány B. 90′ illetve Renkó D. 23′