U19: Nagy arányú győzelem a Gádoros ellen

• 2022.10.19.

Félve készültünk a mindig nehéz, végig küzdő Gádoros ellen az aktuális bajnoki fordulóra, mivel teljesen bizonytalan volt, hogy össze jön-e a kezdő tizenegy. Ezen a héten kitört az osztálykirándulások időszaka, valamint betegségek, sérülések, családi események, sárga lapos eltiltások apasztották a hadra fogható létszámot, melyet súlyosbított hogy az U16 csapatunk is ma játszott, onnan nem számíthattunk a szokásos erősítésre.
Végül összejött, 1 db vészcserével, az első feladat megoldva, és igaz a szlogen „az aktuális összeállítás a legjobb-legideálisabb összeállítás” (kapusunk Rohony M. a mezőnyjátékosként töltötte a 90 percet…). Szerencsénkre ellenfelünk sem a legerősebb összeállításában, és egy kicsit „bágyadtan” abszolválta a mérkőzést, így a részletek mellőzésével röviden így foglalhatjuk össze a meccset:
6-2 félidő után 9-2-re győztünk, Varga I. 4 gólt, a legjobbkor felbukkanó Bankó I. (Lorenzó) 2 gólt rúgott, és kicsit ellazulva a félidő hajrájában kaptunk kettőt.

Utolsó hazai meccsünk után következik még két idegenbeli (Tótkomlós, Csanádapáca) szereplés a szezon zárásaként.
Hajrá Fiúk! Hajrá Szarvas!!!

Szarvasi FC – Gádoros SE 6-2 (9-2)
Szarvas, Erzsébet liget. Játékvezető: Bálint Zoltán (Gyuga Zs., Csukás B.)

Szarvas: Maginyecz M. – Styecz D., Zima D., Magyar M., Domján B., Borbély D., Rohony M., Bákai B., Varga I., Bankó I., Szopka N. (Viszkok D.)
Utánpótlás edző: Závoda Gábor

Gádoros: Varga N. – Rafael I. (Jónás D.), Ordó S., Jónás J. (Farkas Zs.), Györgyi T. (Farkas R.), Csányi L., Molnár G., Farkas R. (Bárány F.), Závogyán A., Rafael R., Jónás Cs.
Vezetőedző: Pisont András

Gólszerzők: Bankó I. 5′, 79′, Varga I. 17′, 22′, 71′, 73′, Bákai B. 38′, Györgyi T. 41′ (öngól), Zima D. 44′ illetve Rafael R. 43′, Závogyán A. 45′