U19: Rajt az ifjúsági megyei kupában

• 2022.10.19.

Október elsején a bajnoksággal párhuzamosan indult új kezdeményezésként a Békés Megyei Ifi Kupa az U19 kiemelt bajnokságban szereplő csapatok részére.
A 12 fős mezőny 3 négycsapatos csoportba kerültek besorolásra, itt mindenki egy meccset játszik mindenkivel (pályaválasztói jog sorsolva), majd a csoportok első két helyezettje, és a két legjobb csoport harmadik jut a legjobb nyolc közé. Innen tavasszal kieséses rendszerben küzdenek tovább a Békés Megyei Ifi Kupáért.
Első mérkőzésünkön Gádorosra látogattunk, ahol igen küzdelmes kemény mérkőzésen tudtunk nyerni. Az ellenfél nagyon jó játékerőt képviselve, gyors, pontos játékkal küzdött.
A két csapat végig pariban volt, bár a vezető gólt mindig mi szereztük, ellenfelünk viszont rendre egyenlített. A második félidőben 3-3 állásnál a hazaiaktól szövegelés miatt kiállítás történt, mely végül eldöntötte javunkra a mérkőzést, és összességében győzött a jobbik, de reálisan nézve nem sokon múlt.
Hajrá Fiúk, Hajrá Szarvas !!!!!!!!

Gádoros SE – Szarvasi FC 3-5 (2-3)
Gádoros, Sporttelep. Játékvezető: Gyuga Zsolt (Halma S., Tóth G.)

Gádoros: Pikács P. – Kocsis M., Rafael R., Jónás J., Molnár G., Csányi L., Györgyi Z., Kun Sz. E., Závogyán A., Gyetyinás J., Bárány F. (Neszi Zs.)
Technikai vezető: Héjjas József

Szarvas: Rohony M. – Uhljar G., Styecz D., Magyar M., Domján B., Gyurik D. (Fazekas L.), Borbély D., Pecznik P., Varga I., Csaszvan L., Szappanos Á.
Vezetőedző: Závoda Gábor

Gólszerzők: Kocsis M. 8′, Gyetyinás J. 29′, Györgyi Z. 46′ illetve Pikács P. 4′ (öngól), Szappanos Á. 22′, 36′, 87′, Magyar M. 84′

Kiállítva: Molnár G. 68′

Galéria megnyitásához kattintson a képre!