U19: Tucatnyi gól a Zsadány kapujába…

• 2024.04.20.

Vasárnap ragyogó nyári időben a Zsadány csapatát fogadtuk. Remekül kezdtünk, negyedóra elteltével már 3:0 arányban vezettünk. Ezután sem álltunk meg, számos helyzetet dolgoztunk ki, viszont sajnos ezek kimaradtak. A félidő utolsó 15 percében jött egy holtpont, több hiba csúszott a játékba, ellenfelünk tudott is szerezni egy gólt. Félő volt,hogy a saját iramunkba elfáradunk, de a szünet után inkább a vendégeken látszott a fáradtság. Ekkor már tetszés szerint szereztük a góljainkat.
A tavasz eddigi legjobb 75 percét produkálva kiszakadt a gólzsák egy a tabella alapján nem sokkal mögöttünk álló, a tavasz folyamán szép eredményeket mutató Zsadány ellen. Remek támadásokat vezetve, szép gólokat szerezve győztük le sportszerű ellenfelünket.

Csapatunk előtt igazi erőfelmérő áll, mivel április 21-én 11 órától a listavezető Gyomaendrődi FC ifjúsági csapatának vendégei leszünk.

Szarvasi FC 1905 – Zsadányi KSE 12-1 (3-1)
Szarvas, Erzsébet liget. Játékvezető: Barta Tibor (Baranya T.)

Szarvas: Fábri M. – Bátori D., Sztancsik M., Kerekes S., Bakró K. (Neumann K.), Steinmacher T., Molnár J. (Szakács G.), Fazekas B. (Gyalog G.), Csányi B., Truczka Á. (Bakró R.), Zahorecz S. (Styecz D.)
Utánpótlás edző: Sechna Gábor

Zsadány: Szőrös A. – Nagy M., Czupor A., Csizmadia G., Sütő M. (Csige I.), Vásárhelyi Z., Györösi Z., Varga B., Lakatos M., Szilágyi E., Száva P.
Technikai vezető: Mészár Zoltán

Gólszerzők: Truczka Á. 7′, 52′, Steinmacher T. 11′, Csányi B. 18′, 68′, 71′, 85′, Zahorecz S. 48′, 58′, Molnár J. 64′, Bakró R. 77′, 79′ illetve Csige I. 41′

Összefoglaló: Sechna Gábor